modne legginsy

Stylowe i modne getry

Posted by

Elastyczne i wygodne legginsy od kilku sezonów cieszą się ogromną popularnością wśród pań. Dzięki braku szwów takie ubranie idealnie nadaje się do prowadzenia każdej aktywności fizycznej. Ponadto wiele kobiet nosi je na co dzień, ponieważ stylowy wygląd łączy się z dużo większą wygodą niż w przypadku klasycznych spodni.

Dużą zaletą legginsów jest ich uniwersalność. Pasują niemal do każdej kobiecej sylwetki. Warto jednak pamiętać o tym, że każda kobieta powinna wybrać rodzaj getrów, które najlepiej będą pasowały do jej sylwetki. Przede wszystkim krótsze legginsy (do wysokości kolan bądź nieco dłuższe) przeznaczone są dla pań, które mają długie nogi. W innym wypadku należy wybrać getry z długą nogawką. Równie ważne jest dopasowanie rozwiązania odpowiadającego naszej figurze. Szczupłe kobiety dobrze wyglądają w legginsach mało kryjących, których gramatura zbliżona jest do rajstop. Paniom o większych krągłościach zaleca się noszenie getrów o wyższej gramaturze. Dzięki temu możliwe będzie ukrycie niedoskonałości.

Na każdą okazję…

Obecnie leginsy można połączyć niemal z każdą tuniką czy bluzką. Różnorodność barw, wzorów oraz rozmiarów sprawiają, że żadna kobieta nie będzie miała problemu z dopasowaniem getrów. Duże znaczenie ma jednak długość tuniki czy bluzki. Przyjmuje się, że najlepszy rezultat można osiągnąć w przypadku, gdy będzie sięgała wysokości dwóch trzecich pośladków. Kobiety, które chcą podkreślić swoje kształty, mogą zdecydować się na krótszą bluzkę. Takie rozwiązanie najlepiej sprawdza się na imprezach bądź podczas uprawiania sportu.

Wiele kobiet coraz częściej decyduje się na zastąpienie klasycznych rajstop legginsami. Bez wątpienia te drugie cechują się znacznie większą wytrzymałością oraz są cieplejsze. Idealnie sprawdzają się podczas jesiennych spacerów oraz wyjść na miasto. Bardzo łatwo jest dopasować je do swojego stylu, ponieważ nie trzeba ograniczać się do jednolitych kolorów. Coraz częściej spotyka się getry z bogatym wzornictwem, które mogą służyć zamanifestowaniu oryginalnego stylu każdej kobiety.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *